آموزش طراحی کلاسها و فضای آموزشی
نوامبر 8, 2019
بهترین روشها برای طراحی دکوراسیون مراکز خرده فروشی
ژانویه 6, 2020

تأثیر انتخاب پارکت مناسب در زیبایی دکوراسیون

امروزه یکی از بخشهای مهم هر منزل یا مکانی ، کفپوش آن است.

چیزی که موجب می شود فضای منزل شما بیش از هر چیزی به چشم بیایید ، نوع کفپوشی است که برای آن انتخاب کرده اید. در این میان ، هم اکنون در بازار از پارکتهای مختلف با طرحها و رنگهای مختلف به عنوان مناسب ترین کفپوش منازل استفاده می شود. این کف پوش هم از زیبایی و تنوع برخوردار است و هم اینکه بسیاری از مشتریان و افراد ترجیح می دهند از آن استفاده کنند و این محصول توانسته است به خوبی خودش را در میان مشتریان معرفی کند. نوع پارکتی که انتخاب می کنید در اینکه سایر اشیاء موجود در فضا و دکوراسیون شما چگونه به نظر بیایند موثر است.

اگر بخواهیم تخصصی در این خصوص صحبت کنیم باید بگوییم که اکثر افرادی که در در زمینه دکوراسیون تخصص دارند ، یا به بیان دیگر ، دانش و تجربه کافی دارند معتقد هستند که نوع کف پوش شما پایه و اساس دکوراسیون را تشکیل می دهد. در میان انواع پارکتهای مختلف که به عنوان مناسب ترین کف پوشها استفاده می شود ؛ پارکت لمینت از بقیه آنها مناسب تر است و زیبایی بیشتری دارد. برای آشنایی با این نوع از پارکت با ادامه مقاله همراه باشید.

از آنجایی که تمامی افراد متخصص در حوزه دکوراسیون ، پارکتها را مناسب ترین کفپوش می دانند بنابراین انتخاب یک کفپوش با موارد مناسب از مهمترین اقدامات است. پارکت لمینت از جمله کف پوشهایی است که از تکنولوژی روز دنیا استفاده کرده و از مواد فوق العاده مرغوبی ساخته شده است. ویژگیهای آن موجب شده است تا از پارکتهای محبوب و پر طرفدار برای طراحی زیبا و شیک در کفپوش باشد.

در چند سال گذشته یا شاید از زمانی که پارکت ها جایگزین سایر کف پوشها شده اند ، پارکت لمینت به این اندازه مورد توجه نبوده است ؛ علت آن هم این است که استفاده از آن تفاوتهایی که با سایر پارکتها داشت و دوام و زیبایی که برای کف دکوراسیون ایجاد می کرد از عوامل اصلی و مهم در پیدا کردن طرفداران زیاد آن بوده است. از جمله ویژگیهای منحصر به فرد و عالی که پارکت لمینت دارد می توان به عایق بودن آن اشاره کرد.

نوع نصب و طراحی آن به گونه ای است که فضای شما را هم در برابر گرما و سرما حفظ می کند و در واقع مانند یک عایق حرارتی عمل می کند و هم اینکه موجب می شود فضای شما در مقابل صوتهای مختلف که از فضاهای اطراف وارد می شود عایق شده باشد و میزان صداهای دریافتی شما را کمتر می کند. زمانی که کف منزل شما با پارکت طراحی شده باشد به راحتی می توانید در فصول مختلف با پاهای برهنه بر روی آن راه بروید.

در حالی که سایر کف پوشها مانند سرامیک به دلیل جذب و انتقال دمای هوا در فصل زمستان سرد و در فصل تابستان گرم هستند و این می تواند حرکت در فضا بدون پوشش مناسب پاها آن را اذیت کند. از دیگر مزایای فوق العاده ای که پارکتهای لمینت دارند می توان به قیمت مناسب آنها اشاره کرد. شاید با ویژگیهایی که برای آن گفته شد بسیاری از افراد چنین تصور کنند که قیمت این نوع پارکت بسیار بالاست.

در حالی که از مزایای فوق العاده جذاب این پارکتها این است که قیمت آنها مناسب بوده و در بسیاری از مواقع با قیمت سرامیک یا حتی موکت نیز برابر است. بنابراین ، این نشان می دهد که شما در هر شرایط و با هر موقعیتی می توانید از این پارکتها به درستی استفاده کنید و از مزایای آن برخوردار شوید. از دیگر مزایای این کف پوش می توان به تمیز کردن راحت آن اشاره کرد. شما می توانید بسیار راحت کف آن را با هر وسیله ای تمیز کنید.

بنابراین ، اگر به دنبال مناسب ترین و زیباترین کفپوش برای منزل یا محل کار خود هستید می توانید پارکتهای لمینت را به عنوان یک گزینه مناسب در نظر بگیرید.

طراحی دکوراسیون حرفه ای