استفاده از خاصیت آینه¬ها در دکوراسیون فروشگاه ها
آوریل 27, 2019
بازاریابی آثار هنری
می 14, 2019

عناصر مهم در طراحی دکوراسیون آژانس مسافرتی

طراحی دکوراسیون آژانس مسافرتی موضوع این مطلب آموزشی است. هر فضایی با توجه به کاربری که برای آن تعریف می شود باید دکوراسیون ویژه خود را داشته باشد.

طراحی هایی که در آنها نوع فعالیت در نظر گرفته می شود یکی از جذاب ترین و موفق ترین طراحی ها از نظر مخاطبان هستند. مشاغل و فعالیتهای زیادی وجود دارد که لازم است دکوراسیون محل کار آنها با توجه به زمینه فعالیتشان طراحی شود. در این میان یکی از مشاغلی که روز به روز بر تعداد آن افزوده می شود ، شرکتهای مسافرتی هستند.

طراحی دکوراسیون آژانس مسافرتی ؛ در اکثر مواقع ، مردم با توجه به دکوراسیون ظاهری یک شرکت یا سازمانی در مورد کیفیت خدمات آن پیش داوری و پیش بینی می کنند. هر چقدر محل کار شما از نظر آنها زیباتر و جذاب تر باشد آنها پیش بینی می کنند که کیفیت خدمات شما نیز بالاست. به همین منظور ، بهتر است در طراحی شرکت خود دقت لازم را داشته باشید تا حتی مشتریانی که هیچ شناختی درباره شما ندارند با مشاهده ظاهر و دکوراسیون محل کار شما ترغیب شوند به آنجا مراجعه کنند.

در این مقاله ، نکاتی که لازم است در طراحی داخلی شرکتهای مسافرتی و طراحی دکوراسیون آژانس مسافرتی رعایت کنید تا یک شرکت زیبا ، جذاب و طراحی مناسب داشته باشید ارائه می شود.

اولین تکنیک طراحی دکوراسیون آژانس مسافرتی ) از المانهای مرتبط استفاده کنید

استفاده از المانهای مناسب و مرتبط در طراحی دکوراسیون یکی از عوامل اصلی در هر طراحی است. المانهای متناسب با هر شغل هم نوع فعالیت شما را معرفی کرده و هم از نظر مخاطبانتان بسیار جذاب جلوه می کند. در شرکتهای مسافرتی ، سعی کنید از المانهایی همچون نماد پرواز ، جاده ، سرعت و مواردی از این دست استفاده کنید که به خوبی نشان دهنده نوع فعالیت شماست. البته همیشه در نظر داشته باشید که خلاقیت باید یکی از عناصر اصلی شما در طراحی باشد. سعی کنید از تصاویر و المانهای خلاقانه که مختص خودتان است استفاده کنید. زیرا المانهایی که به طور کلیشه ای ممکن است به ذهن شما برسد ، قطعاً به ذهن رقیبهای شما نیز می رسد. پس سعی کنید تا جایی که امکان دارد از المانها و طراحی های منحصر به فرد و متناسب با موضوع و نوع فعالیت خود استفاده کنید.

2) برای دفتر خود یک محل نشیمن طراحی کنید

مسافرانی که به محل کار شما سر می زنند ممکن است انجام کار آنها کمی طول بکشد و در نوبت قرار بگیرند. به همین منظور بهتر است یک قمست مجزایی را به شکل لابی برای آنها آماده و طراحی کنید. این قسمت از طراحی ، به مشتریان شما نشان می دهد که شما در همه حال به فکر رفاه و آسایش آنها هستید و خیالشان از بابت خدمات شما آسوده تر می شود. همچنین طراحی یک لابی ، به زیبایی محل کار شما بسیار کمک می کند.

3) عنصر زرق و برق را فراموش نکنید

عنصر زرق و برق یکی از مواردی است که رعایت کردن آن در دکوراسیون شرکتهای مسافرتی بسیار مفید و لازم است. چرا که به ذهن مخاطبان و مشتریان شما این فکر و حس را تداعی می کند که آنها مسافرتی لوکس و از همه نظر حساب شده در پیش دارند.

4) از سبک دکوراسیون مدرن استفاده کنید

شرکتهای مسافرتی از جمله فضاهایی است که باید به شکل مدرن طراحی شود. مدرن بودن دکوراسیون شما در واقع نشان می دهد که تمامی امکانات و سیستم حمل و نقل شما به روز ، مدرن و امن هستند. از آنجایی که مشتریان تمایل دارند با یک سیستم حمل و نقل سریع و راحت به مقصد برسند ، بنابراین نشان دادن مدرن بودن سیستم شما ، آنها را مطمئن می کند که انتخاب درستی کرده اند.

 پنجمین موضوع طراحی دکوراسیون آژانس مسافرتی ) دو فضای رسمی و غیر رسمی طراحی کنید

سعی کنید در دکوراسیون خود حتماً دو فضای متفاوت رسمی و غیر رسمی را طراحی کنید. زیرا بخشی از مشتریان شما ممکن است تصمیم داشته باشند با شما قراردادی امضاء کنند که برای این کار جلسه ای رسمی مورد نیاز است. از طرفی ممکن است با توجه به موضوع و نوع مشتری که برایتان پیش می آید لازم باشد یک نشست دوستانه تر داشته باشید. پس طراحی دو فضای مجزای رسمی و غیر رسمی در محل کارتان بسیار سودمند خواهد بود.