ترکیب تابلو نقاشی مدرن و طراحی
دسامبر 24, 2017
استفاده از آینه تزیینی در آشپز خانه
دسامبر 25, 2017

كاربرد آینه در علم فنگ شویی

كاربرد آینه در علم فنگ شویی موضوعی است که نویسنده در این نوشتار به آن می پردازد .

شما همراه گرامی برای دریافت اطلاعات علمی در خصوص کاربرد آینه در علم فنگ شویی با ما در این مقاله همراه باشید ، ضمنا می توانید برای مطالعه در خصوص کاربرد آینه ها با ابعاد و در فضاهای گوناگون سری مقالات جدید گالری لاوین را دنبال نمایید

قوانین علم فنگ شویی ، برگرفته از هنر باستانی برای متعادل كردن انرژی در محیط خانه و محیط کار است . این علم بر این باور است ، که همه وسایل موجود در منازل و محیط زندگی شما داری انرژی مثبت و منفی هستند و با قرار دادن وسایل در جای مناسب می توانند، از انرژی مثبت وسایل خود استفاده کنید . علم فنگ شویی از گذشته تا امروز قوانین و پیشنهاد هایی برای شما تعریف کرده است ، که باعث هم خوانی بین انسان و محیط اطرافش می شود و زمانی که این هم خوانی ایجاد شود ، سبب ایجاد زندگی بهتر می شود و انرژی حاصل از این هم خوانی می تواند ، بر روی حال جسمانی و روحانی شما موثر باشد . شما خواننده گرامی می توانید با توجه به این قوانین و رعایت نکات پیشنهادی ، از انرژی مثبت حاصل از چیدمان و وسائل منزل بهره ببرید ، که می تواند بر روی حساب بانكی ، زندگی عاطفی ، انرژی و شادی شما موثر باشد . از دیرباز روایت های زیادی در مورد آینه وجود داشته است . چینی ‌ها بر این باورند که آینه در علم فنگ شویی ، مملو از انرژی مثبت است و اگر به نحوه درست و به جا استفاده شود ، می تواند انرژی های خوب را به خانه خود روانه كنید و آن را افزایش دهید .

 • بر اساس قوانین و پیشنهاد های تعریف شده در علم فنگ شویی ، یكی از عوامل و دلایل بی خواب شدن در هنگام زمان استراحت ، آینه ی روبروی تخت خواب شما است . همانطور که در مقالات پیشین توضیحات اجمالی در خصوص استفاده از آینه در مقابل تخت خواب داده شده است، این علم بر این باوراست ، كه حضور آینه در مقابل تخت خواب سبب عدم تمركز فرد در هنگام خواب می شود و گویی كسی در حال تماشای شما در هنگام خواب است و باعث می شود که شما نتوانید به خوبی استراحت کنید و خواب آشفته ای را خواهید داشت . به بیانی دیگر آینه رو به روی تخت خواب ، سبب بازگشت انرژی منفی به سمت شما می شود و شما نمی توانید خواب خوبی داشته باشید .
 • این علم به این معتقد است كه آینه هر نما و تصویری را كه در آن نمایش داده می شود ، دو برابر می كند ، اگر آینه را بر روی دیوار موازی میز غذا خوری خود بگذارید ، به علت بازتاب نمایی از غذاهای شما در آن می تواند بر روی افزایش دارایی شما موثر باشد .
 • بزرگان علم فنگ شویی معتقد هستند ، آینه رو به روی هر چیزی اثر دو برابر دارد ، بنابر این سعی كنید كه همیشه خانه شما مرتب و منظم باشد زیرا در این صورت خانه بی نظم شما را نشان می دهد و سبب زیاد شدن بی نظمی در زندگی شما میشود .
 • یكی از نباید های علم فنگ شویی ، قرار دادن آینه در جهت گوشه های میز است زیرا سبب افزایش خشونت و خشم در زندگی شما می شود . سعی كنید آینه ها را بر روی دیوار پشت میز یا بالای آن آویزان كنید .
 • در این علم پیشنهاد می شود ، كه در سرویس های بهداشتی آینه را نباید جایی قرار دهیم كه انرژی مثبت فضای سرویس بهداشتی را به سمت آب روها هدایت كند ، می توانید به غیر از آینه ای كه بالای سینك دستشویی است ، آینه ای دیگر در پشت در سرویس قرار دهید .
 • ورودی منزل شما فضای بسیار خوبی برای نصب آینه ها می باشد ، زیرا این محیط بسیار بارک و بدون پنجره است شما می توانید با استفاده از آینه های قدی و بزرگ سبب دویدن نور در محیط و بزرگتر نشان دادن آن شوید و انرژی مثبت فضا را دو چندان نمایید پس می توان با نصب آینه به پیشواز انرژی های خوب بروید . ( از گذاشتن آینه در مقابل درب ورودی خودداری كنید ، چون باعث خروج انرژی از منزل می شود.)
 • علم فنگ شویی در مورد ارتباط آشپز خانه و آینه هم ایده جالبی دارد . آینه ها را هرگز نباید در جایی قرار دهید كه گاز آشپزخانه را نشان دهد ، چون آینه در این علم سمبل آب است و آب و آتش هیچوقت رابطه خوبی با هم ندارند .
 • بزرگان این علم پیشنهاد می كنند ، آینه را هرگز روی زمین به حالت ایستاده قرار ندهید ، چون آینه باید به نحوی باشد كه شما خودتان را كامل در آن ببنید ، در غیر این صورت یا آینه مناسب تهیه نكردید یا جای مناسبی برای قرار دادن آن در نظر نگرفتید .
 • چینی ها بر این باورند ، كه هر كدام از زوایای منزل برای قرار دادن آینه ها انرژی به همراه دارد.
 • نصب کردن آینه در ضلع شرقی ، باعث افزایش و ماندگاری سلامتی برای اعضای خانواده در خانه می گردد.
 • قرار دادن و نصب آینه در ضلع جنوب شرقی منازل شما سبب زیاد شدن و افزایش دارایی ، اموال و ثروت می گردد.
 • قرار دادن و نصب آینه در ضلع جنوبی منازل سبب می شود ، انرژی حاصل از شعله های آتش را به همراه داشته باشد و سبب می گردد تا خوش اقبالی از خانه و خانواده دور گردد بنابراین از قرار دادن آینه در این ضلع خودداری كنید .
 • چینی ها بر این باورند ، که ضلع شمالی منزل ، برای قرار دادن آینه زاویه ای مناسب است و قرار دادن آینه در این زاویه برای صاحب خانه ، کار ، شغل و امرار معاش خوب به همراه خواهد داشت .

همراهان گرامی گالری آینه دکوراتیو لاوین شما می توانید برای بهره جستن از اطلاعات طراحی و دکوراسیون داخلی خانه خود در خصوص چیدمان آینه ها با سری مقالات آینه های لاوین دکور همراه باشید و یا برای دریافت و خرید آینه های دکوراتیو با شماره تماس 09127755121 تماس حاصل فرمایید