برند جسیکا درلین متعلق به یکی افراد خوشنام در کشور کانادا است که محصولات خود را از سال 1987 به بازار محصولات دکوراتیو عرضه نموده است.
این شرکت دارای یکی از بزرگترین واحدهای تولیدی در کشور آفریقای جنوبی می باشد. لاوین دکور از سال 1395 نمایندگی انحصاری این محصولات را اخذ نموده است.


شرکت زنیا در سال 1970 فعالیت خود را در زمینه محصولات دکوراتیو در کشور ایتالیا آغاز نمود و در سال 1995 به عنوان برترین تولید کننده آینه های دکوراتیو انتخاب گردید. از سال 2017 نمایندگی انحصاری محصولات این شرکت در ایران ، لاوین دکور می باشد. این شرکت دارای کارگاه های تولیدی متعدد در کشورهای مختلف است.


شرکت امریکایی کلینت نیومن توسط دکتر کلینت نیومن در سال 2010 در ایالات متحده امریکا در میان 10 شرکت برتر طراحی دکوراسیون داخلی قرار گرفت. این شرکت کلیه طراحی های خود را در کشور آفریقای جنوبی به آثار خاص مبدل می نماید. لاوین دکور نمایندگی این کشور از سال 2017 در ایران می باشد.


شرکت طراحی ویلا دکور در سال 2015 در فرانسه به عنوان یکی از شرکت های برتر طراحی از سوی موسسه کندال کالج انتخاب گردید. محصولات این شرکت در کشورهای چین ، تایوان و آفریقای جنوبی تولید می گردند. نماینده انحصاری این محصولات در ایران ، لاوین دکور می باشد.