نوامبر 27, 2017

Code :P15

نوامبر 27, 2017

Code :P15

نوامبر 27, 2017

Code :P14

نوامبر 27, 2017

Code :P13

نوامبر 27, 2017

Code :P12

نوامبر 27, 2017

Code :P11

نوامبر 27, 2017

Code :P10

نوامبر 27, 2017

Code :P09

نوامبر 27, 2017

Code :P08

نوامبر 27, 2017

Code :P07

نوامبر 27, 2017

Code :P06

نوامبر 27, 2017

Code :P03

نوامبر 27, 2017

Code :P04

نوامبر 27, 2017

Code :P05

نوامبر 27, 2017

Code :P02

نوامبر 27, 2017

Code :P01

مطمئنا هیچ چیز به اندازه یك دیوار لخت و خالی دپرس كننده نیست و شما می توانید این دیوارها را به عناصر تاثیر گذار در زیبایی محیط منزل و دفتر كار خود تبدیل كنید. حال با این دیوارهای خالی چه باید كرد ، این دیوارها می توانند به وسیله آینه ، مجسمه های دكوراتیو پر شوند . حتمأ نقاشی های دكوراتیو یكی از انتخاب های هوشمندانه شما ، برای پركردن فضای خالی دیوارهای محل كار یا منزل است. زیرا یك اثر هنری از یكنواختی محیط جلوگیری می نماید . حال برای خرید یك تابلوی دكوراتیو نقاشی بایدهایی وجود دارد ، كه در انتخاب به شما كمك میكند. نقاشی های دكوراتیو بنا به دكوراسیون منزل شما دسته بندی و انتخاب می گردند. حتما خانه ای  به سبك مدرن نیاز به نقاشی های دكوراتیو مدرن دارند.

در این حالت استفاده از نقاشی های مینیمال ، برای این منازل مناسب است . همچنین برای خانه هایی  با تم كلاسیك استفاده از نقاشی های سبك باروك توصیه می شود . مهمترین نكته این كه به وسیله كارشناسان گالری لاوین ، می توانید تشخیص دهید كه كدام تابلو به سبك منزل و شخصیت شما نزدیكتر خواهد بود و اگر سبك نقاشی مورد نظر شما نباشید ،  مطمعنأ احساس راحتی به شما دست نخواهد داد . گالری لاوین با توجه به نیاز شما هنر دوستان ایرانی سعی براین نموده كه تابلوهای دكوراتیو را از سرسر دنیا و با قیمت منسب در دسترس شما هنر دوستان قرار دهد.

تابلو نقاشی مدرن

سطوح عمودی در خانه ها بیشترین توجه را به خود جلب می کنند، چرا که با ورود  هر کس به خانه اولین سطحی که مورد توجه قرار می گیرند، دیوارها هستند. به همین علت طراحی این سطوح  نسبت به سایر سطوح  (کف ، سقف) از اهمیت بیشتری برخوردار است و  بخش خیره کننده هر خانه به شمار می اید.بسیاری از منازل از وسایل تزیینی فرنگی ،سنتی انتیک و مدرن در طراحی استفاده می کنند ، در حالی که به دیوارها توجه کافی نشده است واثر بخشی کافی در طراحی کلی منزل نخواهد داشت. را ه حل  این مشکل استفاده از تابلوهای نقاشی و نصب انها بر روی دیوار ها متناسب با فضا ها می با شد.بنابر این استفاده از تابلو های نقاشی مدرن به عنوان مهمترین ارکان طراحی در هر فضایی و زیبایی بخشیدن به ان ارزش می یابد و به عنوان نقطه عطف در طراحی منازل به کار برده می شود. سبک های مختلف تابلو نقاشی (مدرن ، سنتی و انتزاعی ) می توانند بیانگر حالات درونی انسانها باشند و نحوه انتخاب تابلو نقاشی می تواند تاثیر بسزایی در جو حاکم در فضای منازل داشته باشد و فضای داخلی رابه فضایی  خسته کننده یا شادی بخش تبدیل کنند و این امر با توجه به رنگ،موضوع طرح ،اندازه در فضا ها متفاوت است.

نحوه انتخاب تابلو نقاشی مدرن

  • دقت در انتخاب رنگ تابلو نقاشی درگزینش ان از اهمیت زیادی برخوردار است. رنگ تابلو نقاشی باید با رنگ،سبک و وسایل داخلی منزل هم خوانی داشته یاتکمیل کننده رنگ های به کار رفته در منزل باشد. همچنین با در نظر گرفتن تابلو نقاشی به عنوان یکی ازاجزا مهم در طراحی می توان از رنگ های متضاد، خنثی با سطو ح  دیوار یا سایر وسایل استفاده کرد.

در فضا هایی با رنگ های خنثی ،می توان از تابلوهایی بارنگ گرم استفاده کرد.

فضا هایی با رنگ های گرم وبا انرژی ،می توان از تابلوهایی با حداقل رنگ استفاده کرد.

  • اندازه تابلو نقاشی:

استفاده از تابلوهای نقاشی در سایز های مختلف امکان پذیراست ولی توصیه می شود که درهنگام انتخاب ان به اندازه دیوار مورد نظر دقت کنید که هماهنگ و متناسب با اندازه آن باشد. چرا که هرگونه اشتباه دراندازه تابلو نقاشی (کوچک یا بزرگ ) سبب ناهماهنگی درطراحی منزل می شود.

توصیه می شود ، تابلو نقاشی در سایز بزرگ برروی سطوح اصلی و تابلو نقاشی در سایز کوچک برروی سطوح فرعی اویزان گردد.

  • موضوع تابلو نقاشی : گرافیک تابلو نقاشی از دو نظر مورد بررسی قرار می گیرد.

      -زیبایی تابلو نقاشی :

زیبایی ظاهری تابلو نقاشی بوسیله عناصر گرافیکی ،تصاویرو رنگهای مورد استفاده در طراحی حاصل می شودکه توجه به چگونگی کنار هم قرار گرفتن عناصرو تصاویر و انتخاب رنگ مناسب، سبب گرایش وتوجه بیشتر انسان می گردد.

     – موضوع تابلو نقاشی :

 بررسی موضوع و سبک تابلو نقاشی و هم خوانی ان بافضای مورد نظر در انتخاب تابلو نقاشی تاثیر بسزایی دارد. هر تابلو نقاشی با سبک ها و موضوع های مختلف می تواند بیانگر حالات و احساسات مختلف درونی انسان می گردد و جلوه ی اتاق را تحسین برانگیز  کنند. توصیه می شود طرح های مناظر، طبیعت، گیاهان و…. برای فضای نشیمن و غذاخوری استفاده شود.چنان چه تصمیم دارید از چندین تابلو نقاشی در یک فضا استفاده کنید ،دقت کنید موضوع انها با هم متناسب باشد.